کسایی که بیماری سخت میاد سراغشون و درمانش با شیوه های مدرن هم سخته یا شدنی نیست   به فکر  خامگیاهخواری  میافتن. کاش اینطور نبود. کسی که برای درمان میخواد خامگیاهخوار  بشه باید بدونه که خامگیاهخواری دارو  و رژیم غذایی نیست . قسمتی از سبک طبیعیه زندگیه که قدرت خود درمانی بدن رو که با رفتار غلط و استرس و تغذیه غلط فلج شده رو دوباره احیا میکنه. احیا شدن این فدرت تنها توسط خامگیاهخواری نیست بلکه در کنارش باشد آگاهی کافی  به  این روش و ایمان و آرامش روح هم باشه . ممکنه کسی به توصیه دوستانش خامگیاهخوار بشه ولی آ رامش درونش رو چی؟به توصیه دوستان میتونه بدست بیاره؟مسلما نه. ممکنه دوستانش در این خصوص با حرفاشون کمکش کنند ولی کار اصلی رو باید خودش بکنه . پس اگه کسی با خامگیاهخواری خوب نشد تقصیر خامگیاهخواری نیست و عوامل دیگر هم نقش دارند.  ما در توصیه هامون به خامگیاهخواری باید به آرامش روح ایمان به خداوند و آخرت و فعالیت بدنی استفاده از آفتاب و در نهایت راضی شدن به رضای خدا و شکر گزاری به خاطر داشته ها دعوت کنیم که تک تک این موارد برای درمان با خامگیاهخواری بسیار ضروریه و دیگر خامگیاهخواری متهم نمیشه اگه کسی درمان نشد. حتی برای درمان به روش های مدرن پزشکی هم فرد بیمار باید این موارد رو رعایت کنه. دکتر بسکی اگه خامگیاهخوار نبود شاید ده یا بیست سال پیش این بیماری میومد سراغش. اینطور نیست که ما خامگیاهخوارها روئین تن شدیم و دیگه نمیمیریم. این همه آلودگی هوا و آب و سموم شیمیایی و امواج الکترو مغناطیس در اطراف ما ضد سلامتی هستند و ما خامگیاهخواره هم در معرض خطر هستیم و به همبن دلیل طول عمر ما هم کوتاه میشه. اما مسلما به دلیل رسیدن آنتی اکسیدان   و الیاف و هزاران فیتوکمیکال موجود در میوه و سبزیجات وجوانه ها و مغزها بدن ما خامگیاهخوارها بهتر این شرایط سخت رو تحمل میکنه و وجود شفا یافتگان عزیز خامگیاهخواری مثل شما مهندس اشرفی عزیز که شفا یافته بیماری لا علاج ای ال اس هستید شاهدی بر این ادعاست. در این شرایط خامگیاهخواری یک فرصت هست برای کسانی که از روشهای مرسوم درمانی نا امید شده اند و این راه را برای درمان انتخاب کرده اند و تضمینی وجود نداره که صد درصد شفا یابند چون عوامل دیگری غیر از خامگیاهخواری  هم دخیل هستند که قبلا ذکر کردم. مثل آقای رضا سنگستانی که  به درمان سرطان غده لنفاوی و پروستاتشون دکتر های ایران و حتی بیمارستان جان هاپکینز آمریکا امید نداشتند و در این بیمارستان بهشون خامگیاهخواری رو بعنوان آخرین راه نجاتشون توصیه کردند و ایشون با روحیه قوی پذیرفت و بعد از سه ماه خامگیاهخواری شکر خدا آزمایشها نشون داده که رشد سلولهای سرطانی متوقف شده. پس حواسمون باشه برای درمان بیماریهای سخت مثل سرطان پیشرفته و رماتیسم مفصلی پیشرفته تضمبن ندهیم. در مورد مصرف دارو هم کسی مثل خود من توصیه میکنم که مصرف کنه البته برای بیماریهای سخت و درد ناک مثل رماتیسم مفصلی و دیابت. و به تدریج خودش با حس بهبودی که بدست میاره با نخوردن غذاهای مضر پخته و حیوانی و خامگیاهخواری به تدریج داروهاش رو کم و کمتر کنه تا ان شالا حذف بشه. اما بر ای برخی از بیماریها مثل بالا بودن چربی خون من توصیه میکنم داروها رو بتدریج در   چند روز اول خامگیاهخواری قطع کنه چون بهترین چربی سوز خامگیاهخواریه. پس مصرف دارو برای بیماران خاص  هم نباید  بک دفعه قطع بشه. البته مگه خود بیمار  بخواد. امید وارم دوستانی  که فرهنگ خامگیاهخواری را ترویج میدهند هدف اصلیشون کمک به مردم برای پیشگیری از بیماریها باشه و این فرصت رو از بیماران نگیریم برای بهبود ببماریشون اما به روشی که در بالا توضیح دادم. برای درمان بیماریهای صعب العلاج و لاعلاج تضمین به کسی ندهید و این افراد را از شیوه های مدرن پزشکی باز ندارید و بگذارید خودشان تصمیم بگیرند . اگه به خامگیاهخواری رای دادند برای درمان راهنماییشون کنید و اگه تجربه لازم رو ندارید از افراد باتجربه کمک بگیرید.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : خامگیاهخواری ,درمان ,توصیه ,بیماریهای ,مصرف ,امید ,برای درمان ,مصرف دارو ,توصیه میکنم ,رماتیسم مفصلی ,درمان بیماریهای ,برای درمان بیماریهای
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

زاپاس خبر خوووووووووب مرکز مشاوره تحصيلي آسا مسجد من رزین کاتیونی لوله بازکني و تخليه چاه سالم زیبا فاکس دانلود بلبرینگ